02166766719
تهران، خیابان سهروردی شمالی ، بالاتر از شهید بهشتی ، پلاک 456 طبقه 2
info@azinkart.com

درباره ما

چرا کارت تخفیف آذین کارت بخریم؟

با هزینه ماهانه 8 یا 16 هزار تومان دارنده کارت میتواند از تخفیفات 10% تا 80% تمام مراکز استفاده کند. بدیهی است خرید یک کارت برای تمام مجموعه ها بسیار ارزنده تر از خرید کوپن های تخفیف برای هر بار مراجعه به هر سالن میباشد.

بیوتی نپ(Beauty nap)

این نرم افزار به شما این امکان را میدهد تا از تمام مراکز معتبری که در اطراف شما جهت زیبایی و آرایش مورد نیاز است و دارای تخفیف های واقعی میباشند مطلع گردیده و با مراجعه به آنها و استفاده از تخفیف های ذکر شده کمکی به اقتصاد خانواده کنید. البته این امکان قبلا در سایت های مشابه موجود بوده ولی برای هر بار مراجعه و برای هر سرویس (ناخن،رنگ، مش و…) شما باید یک کوپن جداگانه تهیه میکردید. در این مجموعه شما با داشتن یک کارت از تمام خدمات در تمام شهر ها علاوه بر مراکز پزشکی و باشگاه های بدنسازی به مدت یکسال استفاده خواهید کرد.

 

آذین کارت(Azinkart)

کارت اشتراکی که مراکز با قبول آن تخفیفات را به شما ارائه میدند آذین کارت نام دارد. و جهت رفاه حال شما عزیزان در 2 مدل نقره ای و طلایی(VIP) تهیه شده است. شما با داشتن آذین کارت نقره ای فقط از مراکز آرایشگاهی میتوانید استفاده کنید در حالی که با در دست داشتن آذین کارت طلایی میتوانید علاوه بر مراکز آرایشگاهی و مراکز VIP آرایشگاهی از مراکز و کیلینیک های پوست و مو و زیبایی و باشگاه های بدنسازی هم استفاده کنید.

سابقه ما

این مجموعه با سابقه ای درخشان در زمینه کارتهای تخفیف دندانپزشکی وارد عرصه زیبایی گشته است. مجموعه آرمه پاسیان تنها شرکتی میباشد که با تعرفه ای واحد در تمام مراکز استان خدمات دندانپزشکی را ارائه میدهد. و جزو معدود شرکتهایی میباشد که تخفیف های آن واقعی میباشد.

اهداف ما

هدف مجموعه بیوتی نپ یا آذین کارت این میباشد که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در مجلل ترین مراکز به دست مجرب ترین افراد با پایین ترین قیمت ارائه کند. امید است بتوانیم خدماتی در خور زنان و دختران ایران زمین به شما ارائه کنیم.

مراکز طرف قرارداد

تمام مراکز طرف قرارداد به صورت دستچین انتخاب گشته و تمام تخفیفات درج شده در سایت به صورت واقعی میباشد. این مجموعه با سرکشی های مرتب تمام مواد مورد استفاده، قیمتهای واقعی ، درصدهای اعلام شده و حتی طرز برخورد پرسنل مجموعه ها را زیر نظر دارد و در صورت تخلف پاسخگو خواهد بود.

خدمات دیگر

در آینده ای نزدیک(تابستان 97) با یاری خداموند مزون های لباس به خدمات بیوتی نپ اضافه خواهد شد. لطفا با نظرهایتان ما را یاری کنید.